Kalite PolitikamızEmko Isıtma Sistemleri hiçbir zaman ucuz, ithal ve hurda sac kullanmamaktadır. Yüksek kalitede üretim sağlamak için Ereğli Demir Çelik Fabrikası’ndan alınan;

DINEN10130:2006 DC01 Özellikleri’nde, CCR 6112 Kalite Standartları’nda 1. sınıf sac kullanılmaktadır.

Panel radyatör üretiminde kullanılan bütün parçalar fabrikamızda üretilmektedir. Bu sayede yüksek kalite kontrolü sağlanmaktadır. Ürün kalitesi arttırılmakla birlikte kalitede süreklilik sağlanmaktadır. Emko bu anlamda Türkiye'de üretim yapan firmalar arasında her bir parçayı kendi bünyesinde üreten tek firmadır. Bu ayrıcalık da bize ve bayilerimize sürekli müşteri memnuniyeti getirmektedir.

Panel radyatörlerimizin hatve aralıkları 33,3 mm olup, ısıl verimliliği arttırmak için tam boy konvektör kullanılır.

Konvektörler yüzey sacına puntalanırken gerekli hassasiyet gösterilir. Ne fazla puntolanıp sac ezilir ne de az puntalanıp zayıf bırakılır. Saclar kaliteli bir şekilde kaynatılıp 13 barda test edilir.

Türkiye de ilk kez en yeni 15 aşamalı yüzey kaplama  teknolojisi kuran Emko Isıtma sistemleri; pürüzsüz, uzun ömürlü ve kaliteli panel radyatörler üretmeye başlamıştır. Elde edilen boya kalitesiyle zamanla sıcak ve soğuktan dolayı oluşabilecek çatlakların ve sararmaların önüne geçilmiştir.

Her aşamadan sonra kalite kontrolünden geçen ürünler ambalajlamaya gönderilir.

Ambalajlamada da Emko Isıtma Sistemleri lider pozisyondadır. Ürünlerin zarar görmemesi için gerekli olan her şey  düşünülmüştür. Plastik köşe koruyucuları, askı koruyucuları, karton ve ambalaj naylonları ile hiçbir maliyetten kaçınılmamaktadır ve müşterilere sorunsuz teslimat yapılmaktadır.

MAL TEMİNİ:

Emko sahip olduğu 3 üretim hattı ve günlük 3 bin metretül üretim kapasitesi ile stoklarında her zaman için PKKP 22-600 serisinden 50 bin mt panel radyatör bulundurur.
Bu sayede müşterilerine sorunsuz ve zamanında teslimat sağlar.

Cevre ve Kalite Politikası
  • Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak ürün/hizmet kalitemizi yasal mevzuatlar şartlarına tam uyum sağlayarak sürekli iyileştirmek.
  • Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak.
  • Yasa ve mevzuatlara uygun hareket etmek,  geri kazanım konularında müşterilerimizi  ve tedarikçilerimizi bilinçlendirerek çevre bilinci oluşturmak.
  • Müşteri ile iletişimden başlayarak, işin başından sonuna kadar sınırsız müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamak;
  • Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek.
  • Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.
  • Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi standartlarından taviz vermeden hedeflerimizin belirlenmesi, gözden geçirilmesi ve sistemin sürekli iyileştirilmesini  sağlamak.
 
Yayın Tarihi :15.10.2014
YUSUF GÜNAY / YÖNETİM KURULU BAŞKANI


emko-logo