ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Tesislerimizde, %100 yerli DINEN10130:2006 DC01 Özellikleri’nde ve CCR 6112 Erdemir
Kalite Standartları’nda karbon oranı yüksek Erdemir Ereğli sacı kullanılır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak ürün/hizmet kalitemizi yasal mevzuatlar şartlarına tam uyum sağlayarak sürekli iyileştirmek.
Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak.
Yasa ve mevzuatlara uygun hareket etmek, geri kazanım konularında müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi bilinçlendirerek çevre bilinci oluşturmak.
Müşteri ile iletişimden başlayarak, işin başından sonuna kadar sınırsız müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamak;
Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek.
Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.
Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi standartlarından taviz vermeden hedeflerimizin belirlenmesi, gözden geçirilmesi ve sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Yayın Tarihi :15.10.2014
YUSUF GÜNAY / GENEL MÜDÜR

Menü