Misyonumuz
EMKO A.Ş olarak misyonumuz sektördeki en son teknolojilerin kullanıldığı modern üretim tesislerinde, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayan üretim gerçekleştirerek, yurt içi ve yurt dışı pazarına sunmaktır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ağı ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kârlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz
EMKO A.Ş çalışanları ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, kârlılığını ve verimliğini arttırmayı, tüketicisi ile bütünleşerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer oluşturan lider bir kuruluş olan EMKO A.Ş olarak vizyonumuz; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, her türlü kaynağı dikkatle değerlendiren, her zaman kendini ve ürünlerini geliştiren bir grup olmaktır.

Menü